Všechny kategorie
EN

Domů>vědomosti>vědomosti

Opatření pro venkovní kempingové vařiče

Zobrazení:12 Autor: Editor stránekČas zveřejnění: 2020-06-13Původ:

1. Před použitím nově zakoupené naftové pece je nejlepší nalít do palivové nádrže trochu paliva a po vyčištění jej vylít, aby se zabránilo ucpání potrubí zbytky zbylými při výrobě. Když se olejová pec delší dobu nepoužívá, vylijte zbývající olej v olejové nádrži a ponechejte pouze malé množství oleje.

2. Před každou činností zkontrolujte a před vyjmutím se snažte ujistit, že není problém. Když jdete na pole, nespěchejte a dokonce ani nepřerušujte vaření.

3. Při používání dbejte na to, zda je dobrá ventilace. Jakékoli zařízení se zdrojem ohně je velmi tabu pro použití v omezeném prostoru.

4. Větrný deflektor je velmi dobrým doplňkem kamen, který nejen stíní vítr, ale také odráží tepelnou energii pro zlepšení účinnosti spalování kamen. Nejlepší je však během používání kamna zcela neuzavírat. Alespoň jedna strana palivového regulačního ventilu by měla být otevřena, aby se zabránilo spálení knoflíku regulačního ventilu, propláchnutí pojistného ventilu nebo přehřátí a deformaci palivové nádrže a dokonce i explozi. Při vaření ve velkém hrnci se navíc často používají dvě pece. V tuto chvíli musíme tomuto problému věnovat větší pozornost.

5. Každá pec má své určené palivo, které nelze libovolně vyměnit. Pokud se na peci použije čisticí olej, těleso pece se může přehřát. Pokud se v benzínovém vařiči používá petrolej, sníží se kapacita jádra lampy zachycující olej. Pokud je v peci EPI použit butan, bude výkon palby relativně slabý. Nezáleží na tom, zda je zablokován olejový okruh nebo je zhoršená palebná síla, ale nelze ignorovat nebezpečí rozpadu pece nebo deflagraci.


Zpětná vazba
Zpětná vazba