Všechny kategorie
EN

Domů>vědomosti>vědomosti

Jak řešit problémy s kazetovou pecí?

Zobrazení:13 Autor: Editor stránekČas zveřejnění: 2020-06-27Původ:

Když jsou kazetová kamna používána po určitou dobu kvůli vnějším faktorům, jako je počasí a prach, plamen se zmenší a někdy se nezapálí. Spotřebitelé by pak neměli stroj slepě rozebírat poté, co se setkají s těmito problémy. Odborníci se zabývají těmito běžnými problémy jako Udělali jsme podrobnou odpověď. Pokud máte nějaké problémy s kazetovou pecí, věnujte jim prosím pozornost:  

Jaká opatření by měla být přijata, když je kazetový oheň používán několik hodin? 

Normální plamen kazetové pece je světle modrý, plamen uvnitř plamene je čistý, výška je asi 60 mm, je slyšet mírný hluk a palebná síla je silná. Pokud je plamen malý, důvody a metody eliminace jsou následující:  

1) Ohnivý otvor krytu hořáku je ucpaný nečistotami, které brání vytékání smíšeného plynu z hořáku a čistí nečistoty z topeniště. 

2) Tryska je ucpaná, odšroubujte trysku a vyčistěte ji. 

3) Vstup vzduchu a tryska regulátoru jsou ucpané rzí, která brání vytékání plynu z láhve. Vyměňte kvalifikovaný regulátor. 

4). Měděná trubka je ucpaná, když je složena naplocho a měděná trubka by se měla narovnat nebo vyměnit. 

5). Kromě toho je před spotřebováním plynu a ventil není zcela otevřen a je třeba věnovat pozornost dalším důvodům a mohou být přijata odpovídající opatření k jeho vyřešení. 

Je normální, že kazetová kamna prosperují? Proč kazetová kamna tak vzkvétají? 

Prudká kazetová pec je způsobena hlavně následujícími důvody:  

1) Důvody pro plyn: Když je ve spalinách příliš mnoho vlhkosti nebo nečistot, barva plamene bude červená. 

2) Příčina prašnosti: Když je v domě prach nebo při vaření zeleniny, zvyšuje se vlhkost a plyn ve vzduchu, je také náchylný k prosperujícímu požáru. 

3) Důvod vzduchových dvířek: Tato situace může také nastat, když nejsou vzduchová dvířka dobře seřízena. 

4). Důvody pro držák hrnce: Smalt na držáku hrnce při zahřátí na vysokou teplotu zčervená. Kvůli speciálnímu materiálu smaltu bude plamen kolem držáku hrnce červený, což je barva kovových iontů při vysoké teplotě. 

Červený oheň při hoření tedy není způsoben problémem s kamny, ale je způsoben výše uvedenými důvody, které neovlivní běžné používání a poškodí lidské zdraví. 

Co mám dělat, když se kazetový vařič nevznítil? 

Pokud narazíte na plynový sporák, který nevzplane, měli byste jej zkontrolovat podle následujících postupů:

Nejprve zkontrolujte, zda je spínač zdroje vzduchu v zapnutém stavu. Pokud je v zapnutém stavu, pak za druhé zkontrolujte, zda není spojovací měděná trubka zploštělá nebo ohnutá. Pokud není zploštělý nebo ohnutý, pak nakonec zvedněte držák hrnce, abyste zjistili, zda je v zapalovací trysce oheň:  

1) Pokud nedochází k požáru, zkontrolujte, zda vypouštěcí jehla vybíjí a. Pokud vypouštěcí jehla nevybíjí, znamená to, že je vypouštěcí jehla vadná a je třeba ji vyměnit. b. Pokud se vypouštěcí jehla vybije, znamená to, že část cesty plynu je zablokovaná nebo je vadné tělo ventilu a tělo ventilu by se mělo vyměnit. 

2) Pokud dojde k požáru: a. Pokud může normálně hořet, znamená to, že poloha zapalovače je příliš vysoká. Měli byste dát uživateli pokyn, aby zapalovač několikrát jemně stlačil dolů a poté jej nasadil na držák hrnce. b. Pokud dojde k požáru, ale plamen je příliš slabý na to, aby dosáhl na hlavu hořáku, tlak plynu je příliš nízký, může to být tím, že plynová láhev je téměř spotřebovaná nebo že regulační ventil nefunguje správně c. Pokud dojde k požáru a plamen může dosáhnout protipožárního krytu, ale pokud se nevznítí, znamená to, že tělo ventilu je zablokováno a uživatel je instruován, aby vyčistil trysku tenkým drátem.

Zpětná vazba
Zpětná vazba