Všechny kategorie
EN

Domů>vědomosti>vědomosti

Jak vybrat turistickou tašku

Zobrazení:14 Autor: Editor stránekČas zveřejnění: 2020-07-01Původ:

Jak vybrat horolezecký vak? Pokud vybíráte horolezecký vak podle následujících kritérií, rozhodně není problém vybrat vhodný horolezecký vak. Dovolte mi, abych podrobně představil následující body. .

1. Potřeby účelu. V první řadě záleží na účelu vaší tašky. Chcete-li jej například použít na lezení po skalách, existuje horolezecký vak, který je velmi měkký a přiléhá k tělu a má spoustu háčků; pokud chcete jezdit, dá se rozložit na obě strany a dá se couvat. Zabalená velbloudí taška; pokud chcete jen cestovat, dobrou volbou je i výsuvný a posuvný trolejbusový kufr; Samozřejmě taška, která je obvykle souhrnně označována jako taška na horolezectví, se vztahuje k druhu, který lze použít k přepravě mnoha materiálů a je snadné a pohodlné přenášet cestovní tašku Field.

2. Identifikace materiálů. Vzhledem k tomu, že víme, na co budeme používat, je materiál tašky naší další úvahou. Jak všichni víme, tašky kupujeme na cestování nebo outdoorovou turistiku. Pokud dojde k nehodě nebo trapasu kvůli špatnému materiálu, zisk nestojí za ztrátu. Dnešní horolezecké tašky se vyrábí zhruba z těchto materiálů:

Nylon: lehký, pevný, elastický a houževnatý a světlé barvy a některé s vodotěsnou povrchovou úpravou mohou být také vodotěsné a odolné proti dešti. Mnoho výhod se stalo první volbou mnoha přátel; Oxford: silný, odolný proti opotřebení, hluboký a tichý, vhodný pro některé cestovatelské přátele, kteří mají rádi nostalgii a putování; plátno: Přestože plátno je již v odvětví horolezeckých tašek květem žluté barvy na západ slunce, jeho rovný tvar a nízká cena si získaly preference některých cestovatelů.

3. Struktura systému batohu. Pamatujete si ještě naše batohy, když jsme byli mladí? Způsobuje bolesti zad po dlouhých zádech bolesti zad a ramen, proto volíme horolezecké vaky, velmi důležité je také konstrukční řešení, obvykle prodejci také podrobně představí tento bod, je třeba poznamenat, že protože různí lidé mají různé zvyky , takže pro Pohodlí stejné tašky je také jiné, takže v tomto bodě nejsem příliš zdlouhavý. Kromě hromadění zkušeností je také dobrou volbou číst recenze ostatních.

4. Volba kapacity. Dobře, odhaduje se, že první tři položky vám umožnily vybrat si styl a dokonce i značku. Další věcí, na kterou je třeba se podívat, je kapacita. Nemyslete si "větší než malé", protože tím nejen utratíte více špatných peněz, ale také volný prostor ovlivní vaše pohodlí při nošení a potíže vám budou dělat i volné materiály. Nedělejte si malou tašku kvůli pohodě a vzdejte se nějaké výbavy, protože ji nejde odložit. Pokud se stydíte nebo jste dokonce nebezpeční, můj návrh zní: za předpokladu, že veškeré vybavení lze odložit, snažte se nebýt příliš velké, protože v oslí řadě musí být naše tašky spíše lehčí a lehčí než těžší. .

5. Výběr barvy. Dnešní outdoorové produkty jsou stále barevnější a barevnější. To není „příliv“, ale potřeba, protože outdoor je přeci jen sport s nebezpečným koeficientem. Jasné barvy vám poskytnou větší šanci na záchranu v nebezpečí. , Nevybírejte tedy tmavé barvy, zejména maskovací barvy, kvůli vaší nenápadnosti nebo cool hře. Možná vás v bezpečí zajistí malý nechtěný detail.

Zpětná vazba
Zpětná vazba